top of page

Doprava a reklamácie

DOPRAVA

Spôsob doručenia objednaného tovaru je možné vybrať pri zadávaní parametrov objednávky v košíku a to následovnými spôsobmi:


• Kuriérskou službou SDS.sk a produkty sú poistené na škody spôsobené na zásielke behom prepravy.


• Osobný odber je možný v expedičnom centre v Skalici na adrese RK Design, Obrancov mieru 14, Skalica, Slovensko

30 Dňová garancia vrátenia tovaru a predĺžená záruka 5 rokov ZADARMO

Na každý stôl poskytujeme ZADARMO predĺženú záruky päť rokov nad rámec doby danej zákonom.

 

Na vrátenie tovaru pri odstúpení od kúpnej zmluvy máte až 30 kalendárnych dní od jeho prevzatia pod podmienkou, že do 14 dní od zakúpenia tovaru od vás obdržíme emailom, poštou alebo osobne kópiu dokladu o kúpe (bloček z registračnej pokladnice, faktúra) spolu s vyplneným a podpísaným návrhom na odstúpenie od kúpnej zmluvy, pri ktorom sa uplatňujú ustanovenia obchodných a reklamačných podmienok. https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf

 

Tovar je potrebné vrátiť do 30 dní od jeho prevzatia na adresu RK Design, Obrancov mieru 14, 90901 Skalica. Kupujúci je povinný tovar zabezpečiť na prepravu tak, aby nedošlo k poškodeniu či zníženiu jeho hodnoty, za čo je v plnom rozsahu zodpovedný. Prosíme, neposielajte tovar na dobierku, takéto zásielky budú odmietnuté. 

Zákazník má právo tovar rozbaliť a vyskúšať len v nevyhnutnom rozsahu obvyklom pri nákupe v kamennej predajni. Tovar prosíme vrátiť kompletný, čistý, nepoškodený a v pôvodnom obale.

Pokiaľ po odoslaní formulára od nás neobdržíte potvrdenie o jeho prijatí, prosíme, kontaktujte nás. O priebehu vybavovania žiadosti vás budeme informovať.

bottom of page