30-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA TOVARU

Na vrátenie tovaru pri odstúpení od kúpnej zmluvy máte až 30 kalendárnych dní od jeho prevzatia pod podmienkou, že do 14 dní od zakúpenia tovaru od vás obdržíme emailom, poštou alebo osobne kópiu dokladu o kúpe (bloček z registračnej pokladnice, faktúra) spolu s vyplneným a podpísaným návrhom na odstúpenie od kúpnej zmluvy, pri ktorom sa uplatňujú ustanovenia obchodných a reklamačných podmienok. https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf

 

Tovar je potrebné vrátiť do 30 dní od jeho prevzatia na adresu Richard Kabzáni, Obrancov mieru 14, 90901 Skalica. Kupujúci je povinný tovar zabezpečiť na prepravu tak, aby nedošlo k poškodeniu či zníženiu jeho hodnoty, za čo je v plnom rozsahu zodpovedný. Prosíme, neposielajte tovar na dobierku, takéto zásielky budú odmietnuté. 

Nevyužívame zákonnú lehotu 15 dní, peniaze vraciame obratom po prijatí a kontrole vráteného tovaru. Zákazník má právo tovar rozbaliť a vyskúšať len v nevyhnutnom rozsahu obvyklom pri nákupe v kamennej predajni. Tovar prosíme vrátiť kompletný, čistý, nepoškodený a v pôvodnom obale.

Pokiaľ po odoslaní formulára od nás neobdržíte potvrdenie o jeho prijatí, prosíme, kontaktujte nás. O priebehu vybavovania žiadosti vás budeme informovať.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Šedý Instagram Icon

KTO SOM JA?

Moje meno je Richard Kabzáni a som predovšetkým absolvent nábytkárskej školy v Bratislave odbor dizajn, ale hlavne umelec, ktorého po mnohých šedých pracovných skúsenostiach nadchla nová a kreatívna technológia práce s drevom vo spojení so živicou, pretože táto kombinácia materiálov ponúka nesmierne veľkú škálu farieb, vzorov, tvarov, je moderná, ekologická a stále sa rozvíjajúca. Tu sú niektoré recenzie mojej predchádzajúcej práce:

BRATISLAVA

© 2020 WWW.RKDESIGN.SK

VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ

ČO ROZPRÁVAJÚ O NAŠEJ PRÁCI OSTATNÍ:

"Rišo robí unikátne živicové stoly,  ktoré vám spríjemnia posedenie, samotnú izbu a celkový domov ako taký. Jeho precízny postup pri výrobe vytvára za každým originál z kvalitného dreva a živicovej dekorácie. Jedná osobne, otvorene, férovo a poctivo s každým zákazníkom, ktorého si váži. Teším sa, že mi a mojím hosťom jeho riečny stôl každodenne spríjemňuje posedenie v obývačke. 🙏"

Marek Prachar, ekonóm:

"Takúto krásnu skrinku mi vyrobil famózny stolár a klarinetista Richard! Ďakujem!"

Milo Suchomel, saxofonista:

Adriána Brisudová, právnička:

"Stolík je už doma. :D Ďakujem Richard Kabzáni za skvelú prácu! FB kamoškovia, odporúčam špicového a kreatívneho stolára."

0Košík

RK

DESIGN