30-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA TOVARU

A PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 5 ROKOV ZADARMO

Na vrátenie tovaru pri odstúpení od kúpnej zmluvy máte až 30 kalendárnych dní od jeho prevzatia pod podmienkou, že do 14 dní od zakúpenia tovaru od vás obdržíme emailom, poštou alebo osobne kópiu dokladu o kúpe (bloček z registračnej pokladnice, faktúra) spolu s vyplneným a podpísaným návrhom na odstúpenie od kúpnej zmluvy, pri ktorom sa uplatňujú ustanovenia obchodných a reklamačných podmienok. https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf

 

Tovar je potrebné vrátiť do 30 dní od jeho prevzatia na adresu Richard Kabzáni, Obrancov mieru 14, 90901 Skalica. Kupujúci je povinný tovar zabezpečiť na prepravu tak, aby nedošlo k poškodeniu či zníženiu jeho hodnoty, za čo je v plnom rozsahu zodpovedný. Prosíme, neposielajte tovar na dobierku, takéto zásielky budú odmietnuté. 

Nevyužívame zákonnú lehotu 15 dní, peniaze vraciame obratom po prijatí a kontrole vráteného tovaru. Zákazník má právo tovar rozbaliť a vyskúšať len v nevyhnutnom rozsahu obvyklom pri nákupe v kamennej predajni. Tovar prosíme vrátiť kompletný, čistý, nepoškodený a v pôvodnom obale.

Pokiaľ po odoslaní formulára od nás neobdržíte potvrdenie o jeho prijatí, prosíme, kontaktujte nás. O priebehu vybavovania žiadosti vás budeme informovať.

Na každý stôl poskytujeme ZADARMO predĺženú záruky päť rokov nad rámec doby danej zákonom.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Šedý Instagram Icon

KTO SOM JA?

Moje meno je Rišo Kabzáni a som predovšetkým absolvent nábytkárskej školy v Bratislave odbor dizajn, ale hlavne návrhár a umelec, ktorého po mnohých šedých pracovných skúsenostiach nadchla práca s drevom vo spojení so živicou. Pomocou moderných a k prírode šetrných postupov vám vyrábam na mieru "stoly príbehov". Tu sú niektoré recenzie mojej predchádzajúcej práce:

ČO ROZPRÁVAJÚ O NAŠEJ PRÁCI OSTATNÍ:

Stoly od RK Design 100% doporučuji!

Už dlouhou dobu jsem přemýšlel, že si pořídím nový pracovní stůl a v průběhu listopadu na mě z různých stránek vykoukl nádherný epoxidový mořský stůl od RK Design. Chvíli jsem o něm přemýšlel a nakonec 1.12.2020 objednal. Ihned se mě ozval Richard a dojednali jsme podrobnosti. Moc mě potěšily průběžné informace, fotky a krátké videa z výroby mého stolu a já se o to více těšil na finální podobu. 21.12.2020 se hotový stůl vydal na cestu Skalica - SK do Ústí nad Orlicí -CZ . 23.12.2020 stůl přišel. Moc děkuji za perfektní zabalení. Stůl je nádherný a mám z něho velkou radost. S obchodem, výrobou, zabalením a celkově s perfektní komunikací jsem maximálně spokojený a RK Design můžu všem, kdo chtějí mít doma originální a pěkný stůl doporučit.

Jakub Lojka

Rišo robí unikátne živicové stoly,  ktoré vám spríjemnia posedenie, samotnú izbu a celkový domov ako taký. Jeho precízny postup pri výrobe vytvára za každým originál z kvalitného dreva a živicovej dekorácie. Jedná osobne, otvorene, férovo a poctivo s každým zákazníkom, ktorého si váži. Teším sa, že mi a mojím hosťom jeho riečny stôl každodenne spríjemňuje posedenie v obývačke. 🙏

Marek Prachar

Takúto krásnu skrinku mi vyrobil famózny stolár a klarinetista Richard! Ďakujem!

Milo Suchomel

Stolík je už doma. :D Ďakujem Richard Kabzáni za skvelú prácu! FB kamoškovia, odporúčam špicového a kreatívneho stolára.

Adriana Brisudová

© 2020 WWW.RKDESIGN.SK VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ

BRATISLAVA

0Košík

RK

DESIGN