KONTAKT

Či už máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na stoly z epoxidovej živice, alebo máte otázku ohľadom našich produktov, prípadne neviete, čo konkrétne by ste potrebovali, neváhajte nás kontaktovať spôsobom, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Alebo cez kontaktný formulár nižšie

 OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - PIATOK 9:00 - 18:30 SOBOTA 11:00 - 17:00

NEDEĽA 12:30 - 16:30 

RK DESIGN

RICHARD KABZÁNI

OBRANCOV MIERU 14, SKALICA 90901, SK

KABRICHARD@GMAIL.COM | TEL +421908410163

IMG_6838.jpg
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Šedý Instagram Icon

KTO SOM JA?

Moje meno je Richard Kabzáni a som predovšetkým absolvent nábytkárskej školy v Bratislave odbor dizajn, ale hlavne umelec, ktorého po mnohých šedých pracovných skúsenostiach nadchla nová a kreatívna technológia práce s drevom vo spojení so živicou, pretože táto kombinácia materiálov ponúka nesmierne veľkú škálu farieb, vzorov, tvarov, je moderná, ekologická a stále sa rozvíjajúca. Tu sú niektoré recenzie mojej predchádzajúcej práce:

BRATISLAVA

© 2020 WWW.RKDESIGN.SK

VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ

ČO ROZPRÁVAJÚ O NAŠEJ PRÁCI OSTATNÍ:

"Rišo robí unikátne živicové stoly,  ktoré vám spríjemnia posedenie, samotnú izbu a celkový domov ako taký. Jeho precízny postup pri výrobe vytvára za každým originál z kvalitného dreva a živicovej dekorácie. Jedná osobne, otvorene, férovo a poctivo s každým zákazníkom, ktorého si váži. Teším sa, že mi a mojím hosťom jeho riečny stôl každodenne spríjemňuje posedenie v obývačke. 🙏"

Marek Prachar, ekonóm:

"Takúto krásnu skrinku mi vyrobil famózny stolár a klarinetista Richard! Ďakujem!"

Milo Suchomel, saxofonista:

Adriána Brisudová, právnička:

"Stolík je už doma. :D Ďakujem Richard Kabzáni za skvelú prácu! FB kamoškovia, odporúčam špicového a kreatívneho stolára."

0Košík

RK

DESIGN